Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności

Na czym polega zabieg?

Zabieg laserowej depilacji laserem Lightsheer zapewnia pewną skuteczność. To jedyna taka oferta na rynku medycyny estetycznej. Jesteśmy o tym przekonani, dlatego dajemy gwarancję nieodpłatnych dostrzałów w przypadku grubych i czarnych włosów. Podczas zabiegu zostają zniszczone komórki odpowiedzialne za odrastanie włosów znajdujące się w macierzy włosa. Uszkodzenie cebulki powoduje, że włos nie będzie odrastał. Na skuteczność zabiegu wpływa wiele czynników. Między innymi jest to aktywna faza wzrostu (anagen), w jakiej znajduje się włos. Podczas tej fazy cebulka włosa połączona jest z macierzą. Tylko wtedy możliwe jest doprowadzenie wiązki lasera do samego mieszka włosowego. Anagen trwa od 6 do 12 tygodni i zajmuje około 20-30% owłosienia. Długość tej fazy uzależniona jest od partii ciała, której dotyczy. W związku z tym zabieg depilacji laserowej należy kilkakrotnie powtórzyć. Przeważnie 4 zabiegi zmniejszają owłosienie, a 5 do 6 usuwają je na stałe. W naszym salonie w Zielonej Górze zapłacisz za 6 zabiegów, ponieważ laser Lightsheer daje nam pewność ich powodzenia.

Nowoczesny sprzęt

Wiodąca na rynku kosmetologii marka Lumenis® stworzyła wyjątkowy laser Lightsheer®. Właśnie tym laserem przeprowadzamy zabiegi w gabinecie kosmetycznym w Zielonej Górze. Laser wyposażony został w opatentowaną końcówkę o właściwościach chłodzących Chill Tip. Bezpieczeństwo depilacji zapewnia certyfikat FDA, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa produktu medycznego. Wybierając depilację laserową laserem Lightsheer® otrzymujesz skuteczność i bezpieczeństwo przy możliwie zmniejszonym dyskomforcie.

Wykształcony i doświadczony zespół w dziedzinie laseroterapii w Zielonej Górze

Pragnąc zapewnić stały, najwyższy poziom usług kosmetolodzy w naszym gabinecie nieustannie się rozwijają oraz poszerzają swoją wiedzę. Aktywnie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących medycyny estetycznej. W związku z tym, że naszą niewielką firmę od lat tworzy zaufany zespół, jesteśmy pewni, że w naszym salonie pracują tylko najlepsi profesjonaliści. Działamy między innymi na rynku województwa lubuskiego. Nasi eksperci o laseroterapii wiedzą wszystko. 

Zalety depilacji laserowej Lightsheer

Komfort i oszczędność czasu

Zaledwie kilka zabiegów depilacji laserowej to efekt gładkiej skóry przez lata. Po zabiegu nie musisz już pamiętać regularnym goleniu nóg, zakupie kremów do golenia czy noszeniu ze sobą tradycyjnej maszynki „na wszelki wypadek”.

Bezpieczny zabieg

Laser Lightsheer(R) posiada amerykański certyfikat bezpieczeństwa FDA i jest uznany za złoty standard w depilacji laserowej. Światło lasera działa wyłącznie na mieszki włosowe, a nie na skórę. Dzięki temu nie ma ryzyka podrażnienia skóry.

Trwała depilacja dowolnej części ciała

Depilacja laserowa charakteryzuje się dużą skutecznością i długotrwałością. A do tego pozwala na pozbycie się owłosienia z niemalże każdej partii ciała. Pozbądź się włosów na dobre, nawet tych wrastających.

Końcówka chłodząca Chill Tip(™)

Najwyższy standard komfortu zapewnia opatentowana końcówka chłodząca Chill Tip(™). Dzięki końcówce chłodzącej Chill Tip(™) odczucie dyskomfortu i bólu jest znacząco zminimalizowane.

Jak działa laser?

Kluczem depilacji laserowej laserem Lightsheer jest selektywna fototermoliza. Polega ona na wybiórczym absorbowaniu światła przez tkankę docelową. Strumień światła głęboko i łatwo przenika przez jaśniejszą od włosów skórę. Wiązka lasera jest pochłaniana przez zawartą w nich melaninę, która następnie dociera i uszkadza korzeń włosa, czyli cebulkę. Bez niej włos nie może odrosnąć. Tylko w fazie anagenu, czyli aktywnej fazie wzrostu włosa, gdy cebulka połączona jest z macierzą, włos jest podatny na zabieg. Uszkodzony zostaje tylko korzeń włosa, ponieważ wiązka o długości 808 nm trafia bezpośrednio w niego. Wrażliwa skóra, która znajduje się dookoła, pozostaje nienaruszona. Zabieg jest najskuteczniejszy na włosach, które posiadają więcej melaniny (są ciemniejsze).

Szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

10 – 60 min

Znieczulenie

Możliwe

Seria zabiegów

Ok. 4 – 6 zabiegów
Co 6 – 12 tygodni

Podrażnienia

Rzadko

Maksymalnie 6 płatnych zabiegów

Każdy kolejny zabieg w serii GRATIS

Wysoka trwałość

Dajemy gwarancję skuteczności na zabiegi laseroterapii świadczone w naszym gabinecie. Pozwala nam na to profesjonalizm pracujących w nim kosmetologów oraz wysokiej marki laser Lightsheer. Skuteczne, trwałe a przede wszystkim bezpieczne usunięcie owłosienia z całego ciała jest możliwe tylko przy korzystaniu z renomowanego sprzętu. Tańsze zabiegi przeprowadzane niecertyfikowanym sprzętem mogą nie zagwarantować tak zadowalających efektów. W gabinecie w Zielonej Górze wykonujemy depilację laserową wszystkich części ciała, między innymi depilację twarzy, depilację pach, depilację bikini, depilację łydek czy depilację ud a także innych. Długoletnia praktyka zespołu specjalistów z zakresu medycyny estetycznej  gwarantuje Twój komfort oraz bezpieczeństwo. Laseroterapia nie ma przed nami sekretów.

Pozwól Twojemu pięknu

Rozbłysnąć!

Sprawdź naszą ofertę

Lub umów się na wizytę telefonicznie!

Po szóstym zabiegu depilacji dostrzały gratis

W wypadku depilacji laserowej u kobiet, gwarantujemy darmowe dostrzały w serii po szóstym zabiegu. W wypadku Panów, po siódmym – całe ciało i po ósmym zabiegu – plecy (skóra na plecach u mężczyzn jest zdecydowanie grubsza, a włosy są głębiej osadzone, co wymaga większej ilości zabiegów).

Wykorzystujemy tylko sprzęt wysokiej jakości

Do zabiegów depilacji laserowej korzystamy z lasera Lighsheer firmy Lumenis®. Firma Lumenis® jest wiodącym na rynku światowym producentem laserów medycznych oraz laserów dedykowanych medycynie estetycznej. Nasz laser posiada amerykański certyfikat FDA i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo, laser firmy Lighsheer jest wyposażony w opatentowaną końcówkę chłodząca Chill Tip, która znacząco minimalizuje ból i dyskomfort.

Zasady przyznania gwarancji skuteczności i darmowych dostrzałów

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy darmową konsultację, podczas której wykonamy kwalifikację do zabiegu. Po pozytywnym zakwalifikowaniu, czyli braku przeciwwskazań zabiegowych, otrzymasz od nas dwie gwarancje:

Gwarancję liczby zabiegów

Dostaniesz od nas pisemną informację, jakich efektów możesz się spodziewać oraz ile zabiegów jest koniecznych w jakim okresie czasu, aby te efekty osiągnąć. Jeśli zaistnieje potrzeba wykonania większej liczby zabiegów niż przewidywaliśmy, to te zabiegi będą wykonane darmowo. O szczegółach dowiesz się podczas konsultacji

Gwarancję skuteczności lub zwrot gotówki

Gwarancja skuteczności oznacza, że jeśli zabiegi nie przyniosą efektów , zwrócimy ci poniesione koszty.

Szczegółowych informacji na temat obu gwarancji otrzymasz od naszego specjalisty podczas bezpłatnej konsultacji.

Skontaktuj się z nami

Beauty Effect
Ewa Buczek

ul. Strumykowa 28g, Zielona Góra
tel: (48) 795 547 837
e-mail: ewakaczkowska@o2.pl

Godziny otwarcia:

Pon: 09.00 - 20.00
Wt: 09.00 - 20.00
Śr: 09.00 - 20.00
Czw: 09.00 - 20.00
Pt: 09.00 - 20.00

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem

    Sprawdź cenę
    Depilacja laserowa lightsheer - Beauty Effect